אקרובטיקה


אתם כאן: דף הבית מי אנחנו מי אנחנו אלופי ישראל בטרמפולינות ופס אקרובטיקה 2012

אלופי ישראל בטרמפולינות ופס אקרובטיקה 2012

עוד אלופי ישראל באקרובטיקה למרכז להתעמלות ואקרובטיקה של ענבל מאיו

 

שתי אליפויות בתחום האקרובטיקה התקיימו בחודש יוני שנת 2012, ובהן זכו מתעמלים של המרכז להתעמלות ואקרובטיקה של ענבל מאיו.

 

תומר גולדשמיט שמר על התואר "אלוף ישראל בפס קרקע בדרגה B בנים", בו זכה באליפות ישראל בשנה שעברה. שחר גנץ קטפה את התואר "אלופת ישראל בפס קרקע בדרגה B בנות", ואיה רוזנברג הגיעה למקום השני המכובד בדרגה A.

באליפות ישראל בטרמפולינה הוכרזה דנה כהן כאלופת ישראל בדרגה 4.  בדרגה 8- הדרגה הגבוהה ביותר בקפיצה בטרמפולינות, זכו מתעמלי המרכז של ענבל מאיו ברצף:  רן מרקוביץ במקום שני, ירין כהן במקום שלישי ומתן שטיינבוך במקום רביעי.

 

אליפות ישראל בפס אקרובטיקה מתקיימת לפי דרגות- כאשר כל דרגה מתאימה לטווח גילאים של המתחרים. כל אחד מהמתחרים ביצע תרגיל חובה ותרגיל רשות, הכוללים מגוון אלמנטים נדרשים כמו: סלטה קדימה, פליק פלאק, סלטה לאחור ועוד.

אליפות ישראל בטרמפולינות אף היא מתקיימת לפי דרגות קושי- כאשר הדרגה הקשה ביותר היא דרגה 8, דרגה בה מתאמנים לאליפות העולם ולאולימפיאדה.  שלושת הקופצים של המרכז של ענבל מאיו, רן מרקוביץ, מתן שטיינבוך ויריב כהן, אף ייצגו את ישראל באליפות העולם האחרונה בטרמפולינה. באותה תחרות רק מרקוביץ הגיע למקום ה-22 בעולם, מתן שיינבוך נפצע ברגלו והגיע למקום ה- 30 וירין כהן פשוט נהנה מהחוויה הראשונה של השתתפות באליפות העולם, בה כבר השתתפו שני הקופצים האחרים בעבר.

 

champion-t

 

צרו קשר ב-