אקרובטיקה


אתם כאן: דף הבית מי אנחנו מי אנחנו מדליות בגימנסטרדה

מדליות בגימנסטרדה

שבוע של מדליות לענבל מאיו

 

הנבחרות של המרכז להתעמלות ואקרובטיקה של ענבל מאיו, חזרו משבוע תחרויות בחג החנוכה עטורות מדליות. שני מקומות ראשונים בתחרות טרמפולינות ידידותית, מקום ראשון ומקום שני בגימנסטרדה ארצית לאקרובטיקה ועוד המון כיף בגימנסטרדה ידידותית.

 

השבוע החל בתחרות טרמפולינות ידידותית בין שלוש אגודות לטרמפולינית, שהתקיימה באור עקיבא. בתחרות הגיעה נוגה שבירו מהמרכז של ענבל מאיו למקום הראשון בדרגה 4 לבנות. ניר סוציאנו זכה במקום הראשון בדרגה 4 לבנים וזיו בלבן זכה במקום השני בדרגה 4 לבנים.

בהמשך השבוע, נערכה בחיפה גימנסטרדת החורף לאקרובטיקה. בגימנסטרדה השתתפו עשרות נבחרות מעשרות ערים ברחבי הארץ.

למרות התחרות הקשה, נבחרת האקרובטיקה הצעירה של ענבל מאיו הגיעה למקום הראשון, במופע חדש שנבנה במיוחד עבור האירוע: שלגיה וכל הגמדים. הקבוצה, שמונה 29 בנות בכיתות א'-ו' זכתה במקום הראשון לגילאים אלה לקבוצה של מעל ל- 20. במקצה אחר, זכתה קבוצת כחל, שהיא נבחרת הקניון (נבחרת הקבוצות המתאמנות בסטודיו של ענבל מאיו בקניון עזריאלי מודיעין), במקום השני, לקבוצות בגילאי א'-ו' הקטנות מ-20 משתתפות. בנבחרת זו 18 משתתפות.

לסיכום השבוע, נסעה נבחרת האקרובטיקה הבוגרת לגימנסטרדה ידידותית ולא תחרותית ביקנעם. מטרת האירוע שבו השתתפו 6 קבוצות מכל הארץ, היתה היכרות הדדית, אימונים וצחוקים ביחד. האירוע הסתיים במופע בהיכל התרבות של יקנעם, בו הפליאו גם בנות נבחרת האקרובטיקה את ביצועיהן, אך כאמור, לא התחרו על מדליה אלא רק חלקו מכישוריהן. 

 

 

medals

צרו קשר ב-