אקרובטיקה


אתם כאן: דף הבית חוגים ומסלולים התעמלות קרקע ומכשירים

אלופי הדרום בפס אקרובטיקה

המתעמלות והמתעמלים של ענבל מאיו, ייצגו את המרכז באליפות הדרום בפס אקרובטיקה, שהתקיימה ביום שישי ה- 31/5/13 בקיבוץ שער הנגב. המתעמלים שלנו  זכו במדליות רבות ובלטו ביכולתם ובמקצועיותם.

 

תחרות פס אקרובטיקה מתקיימת לפי דרגות- כאשר כל דרגה מתאימה לטווח גילאים של המתחרים. כל אחד מהמתחרים ביצע תרגיל חובה ותרגיל רשות, הכוללים מגוון אלמנטים נדרשים כמו: סלטה קדימה, פליק פלאק, סלטה לאחור ועוד.

 

בחודש יוני 2013 מייצגים מתעמלים אלה את המרכז להתעמלות ואקרובטיקה של ענבל מאיו באליפות ישראל בפס קרקע, ומתאמנים במרץ לקראת האירוע. כל הצוות של המרכז מאחל להם הצלחה רבה, ונרתם לאימונים הרבים לקראת האירוע. כל זאת מתרחש במקביל לאימונים למופעי סוף השנה, המתקיימים בשבוע הקרוב.

 

ואלה הזוכים באליפות הדרום:

תומר בן משה דרגה 3 מקום ראשון

גבי הרמן דרגה 6 מקום ראשון

רון זיסו דרגה 1 מקום שני

חן וינר דרגה 2 מקום שני

יפתח שוורץ דרגה 3 מקום שני

יובל בומש דרגה 6 מקום שני.

התעמלות קרקע ומכשירים

 

התעמלות קרקע ומכשירים היא אחד מסוגי הספורט האולימפי ומהווה בסיס ללימודי ההתעמלות.

 

לאורך השנים הפכו תלמידי המרכז להתעמלות ואקרובטיקה שלנו, לאלופי ישראל ומדליסטים בתחומים השונים, דרך חוגי התעמלות במודיעין מכבים רעות. 

 

בענף זה נעשה שימוש בחמור קפיצות, טבעות, קורה וכמובן- על משטחי קרקע.

 

 לתמונות של התעמלות קרקע ומכשירים לחצו כאן

 

חוגי התעמלות קרקע ומכשירים במודיעין מכבים רעות, הם הבסיס לפעילות של המרכז שלנו. חוגים אלה מקנים את היסודות הנדרשים בתחום פעילותנו, ובנוסף- מקנים תחושת בטחון וערך עצמי, תוך כדי הכרת הגוף ולמידת השליטה בו.

במהלך האימונים לומדים המתעמלים את מיומנויות היסוד בהתעמלות קרקע ומכשירים: מעמידת ידיים, דרך גלגלון ועד סלטה ועוד...

אנו עובדים עם מכשירים שונים כגון: קפציות, ארגז, מתח, טבעות, מזרון אוויר ועוד.

האפשרות להתחרות באליפות ישראל בתחומים השונים פתוחה בפני כל תלמידינו, וכל אחד ואחת מהם מחליט האם ברצונם לעסוק בספורט תחרותי זה, או להתאמן במרכז ולא להשתתף בתחרויות. אנו מכבדים כל החלטה של כל אחד ממתעמלינו ומאפשרים להם את התמיכה המלאה לכל בחירה שלהם.

 

קצת היסטוריה:

ההתעמלות מוכרת עוד מימי יוון, אריסטו ואפלטון, כשיטה לפיתוח ושמירה על הכושר הגופני.

ההתעמלות העושה שימוש במכשירים מודרנים החלה להתפתח בתחילת המאה ה- 19 והיא נכנסה להיות חלק מענפי ההתעמלות במשחקים האולימפיים בשנת 1896. רק בשנת 1928 באולימפיאדת אמסטרדם, החלו להתחרות גם נשים.

 

למידע נוסף על התעמלות קרקע ומכשירים

 

 

צרו קשר ב-